BAYRAMPAŞA KOMBİ SERVİSİ

TSE 12355
KOMBİ VE BOYLER ARIZALARINDA UZMANINDAN SERVİS

Dr.Kombi

Bayrampaşa Kombi Servisi olarak tüm markalara verdiğimiz servis hizmetlerinde merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli, konusunda uzman teknikerler ile özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip ederek 7/24 saat hizmet veriyoruz. Dr.Kombi Kurmuş olduğu akıllı servis sistemi sayesinde tüm teknik ekibimizde bulunan el bilgisayarını kullanarak servis ekibimizin tüketicilerin evinde ulaştıkları doğru ve hatasız bilgileri merkezden anlık olarak takip eder. Kombiniz de yaşadığınız sorunlarla ilgili 24 saat teknik destek alabilirsiniz.

 

bayrampaşa kombi servis-petek kombi bakımı-bakım kombi-boyler servis-tamir servis

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Dr.Kombi olarak en yüksek ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmetini ekonomik olarak sunuyoruz.

Organizasyonlarımız 

Servis organizasyon bölümü tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

19.mayıs caddesi şişli İstanbul Türkiye

Copyright © 2010 KombiServis.Org-Alto Grup Tüm hakları saklıdır

hifor.kombiservis-org.jpg1.jpg