Kombi Bakımı

Kombi Servisine hoş geldiniz . Türkiyenin’nın önde gelen Kombi servis uzmanlarıyız. Sektördeki uzman bilgimiz sayesinde, insanların giderek daha fazla lüks yaşam tarzlarına öncülük ettiğini fark ediyoruz. Bu nedenle, bu kadar esnek servis hizmetimizle  , müşterilerimize haftada 7 gün hizmet veriyoruz. Evinize veya işinize gelebilir ve kombi cihazınıza uygun bir zamanda size hizmet verebiliriz. Sabah, akşam işten sonra veya hafta sonu olabilir. Bu bizim için aynıdır ve akşam veya hafta sonu randevuları için ekstra ücret talep etmiyoruz. Yıllık Kombi Bakımı ve Servis hizmetine sahip olmanın önemini biliyoruz . Her kombi cihazının,  yıllık olarak bakımını yapmanızı şiddetle tavsiye eder.

Yağ kazan servisi dublinNeden Kombi Servisi tercih etmelisiniz?

Kombi hizmetleri, onarım ve yedek parça ve tüm merkezi ısıtma sistemleri ile uğraşan uzman bir şirketiz. Kombi bakımında  deneyime sahibiz bazı üst düzey personelimiz yıllardır. Fazla bir süredir bizimle birlikte çalışmaya devam ediyorlar. Tüm çalışanlarımız, sektörde uzmanlaşma gayreti içinde sizlere hizmet etmek için sürekli kendilerini geliştirmek için uğraş vermekteler. Sektördeki itibarımızın öne çıkmasıyla sadece en deneyimli ve en kalifiye personeli istihdam etmekteyiz. Tüm referanslar işe başlamadan önce iyice incelenir, nitelikler kontrol edilir. Tüm Kombi servis teknisyenlerimiz, mevcut sağlık ve güvenlik mevzuatı tamamen güncel olmalıdır. Personelimiz her zaman güler yüzlü, nazik, profesyonel ve her şeyden önce Kombiservis.org en üst düzey işçilik sağlamaya odaklanmıştır.

Yıllık bir Kombi Bakım Hizmetine sahip olmanın faydaları nelerdir?

Aşağıda göreceğiniz gibi birçok faydası var;

  • Verim, yağ kazanları söz konusu olduğunda, kurum birikimi onları daha az verimli hale getirerek daha uzun hizmet vermemektedir. Muhafazakâr bağımsız bir tahminde, 3 yıl boyunca bir hizmetiniz olmasaydı, yıllık yakıt faturalarınızda% 15 tasarruf edersiniz.
  • Güvenlik, güvenlik kontrollerini kontrol ederek problemleri zamanında tespit ve düzeltilebilir. Yağ kazanları, genellikle fark edilmeden gidebilecekleri küçük sızıntılar geliştirebilirler, bunlar çok tehlikeli olabilir.
  • Yağ kaynatıcınızın performansının en iyi duruma getirilmesi. Teknisyenlerimiz bunu yaptıklarında sık sık garip sesler duyabilirler. Bunlar, bazı bileşenlerin arızalanmaya başlayabileceği profesyonel bir kulağa işaret eder. Bu problemleri erken ele almak uzun vadede bir servet biriktirebilir. Kazanınızdaki bir parçanın değiştirilmesi, kazanın tamamını değiştirmekten çok daha ucuzdur.

Araçların kazanlarına benzer şekilde, servis vermeden yıllarca çalışabilirler, ancak zayıf güvenilirlik, aşırı yüksek yakıt tüketimi ve güvenlik etkileri söz konusudur.

Kaça mal olacak?

Bu tamamen marka ve modele bağlıdır. Bizim Kombi servis ücretleri  Arızaya Göre değişiklik gösterir.  Kombi servis hizmetiniz tamamlandığında, teknisyenlerimizden biri, aşağıdaki 12 ay boyunca geçerli bir uygunluk sertifikası düzenleyecektir.

 

Leave Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir