YETKİLİ KOMBİ SERVİSİ

TSE 12355 BELGELİ YETKİLENDİRİLMİŞ SERVİS
KOMBİ VE BOYLER ARIZALARINDA UZMANINDAN SERVİS

Dr.Kombi

Dr.Kombi tüm kombi markalarına verdiği servis hizmetlerini merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli,konusunda uzman teknikerler ile özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip edilerek 7/24 saat hizmet verir. Kurmuş olduğumuz akıllı servis sistemi sayesinde her servis teknik ekibimizde bulunan el bilgisayarını kullanarak servis ekibimizin tüketicilerin evinde ulaştıkları doğru ve hatasız bilgileri merkeze doğru ve anında ulaştırır.

kombi tamiri-kombi petek bakımı-kombi bakımı-boyler servisi-kombi servisi

Organizasyonlarımız 

Servis organizasyon bölümü tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Dr.Kombi olarak en yüksek ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti ekonomik olarak sunuyoruz.

19.mayıs caddesi şişli İstanbul Türkiye

Copyright © 2010 KombiServis.Org-Alto Grup Tüm hakları saklıdır

hifor.kombiservis-org.jpg1.jpg