VAİLLANT KOMBİ SERVİSİ

TSE 12355 YETKİ BELGELİ SERVİS
KOMBİ VE BOYLER ARIZALARINDA UZMANINDAN SERVİS

Dr.Kombi

Vaillant Kombi Servisi olarak tüm modellerde verdiğimiz servis hizmetlerinde merkezden bilgisayar kontrollü, özel eğitimli, konusunda uzman teknikerler ile özel geliştirilmiş yazılımlarla online takip ederek 7/24 saat hizmet veriyoruz. Dr.Kombi Kurmuş olduğu akıllı servis sistemi sayesinde tüm teknik ekibimizde bulunan el bilgisayarını kullanarak servis ekibimizin tüketicilerin evinde ulaştıkları doğru ve hatasız bilgileri merkezden anlık olarak takip eder. Kombiniz de yaşadığınız sorunlarla ilgili 24 saat teknik destek alabilirsiniz.

 

Vaillant kombi servis-petek kombi bakımı-bakım kombi-boyler servis-tamir servis

kombi tamiri-kombi petek bakımı-kombi bakımı-boyler servisi-kombi servisi

Organizasyonlarımız 

Servis organizasyon bölümü tarafından; servis teknikeri müşteriye gitmeden önce müşterilerimiz aranarak müsait olup olmadığı sorgulanır, eğer müşterimizin müsait olması ve evde reşit bir kişinin hazır bulunması durumunda servis hizmeti verilir. Servis teknikerleri araçlarında bulunan yedek parça,takım ve ölçü aletleri ile cihazın yerinde bakım onarım işlemini yaparlar.

SERVİS HİZMETLERİMİZ

Dr.Kombi olarak en yüksek ''Müşteri memnuniyetini'' hedefleyen bir anlayışa sahip, kendi bünyemizde oluşturduğumuz mobil servis ağı ile tüketicilerimize en kaliteli ve en hızlı servis hizmeti ekonomik olarak sunuyoruz.

19.mayıs caddesi şişli İstanbul Türkiye

Copyright © 2010 KombiServis.Org-Alto Grup Tüm hakları saklıdır

hifor.kombiservis-org.jpg1.jpg